הורוסקופי תנאי שימוש

תנאי שימוש

ליצירת קשר הקלק כאן

 1. הגלישה באתר זה הינה בחינם והאתר מיועד לשימוש אישי.
 2. כל זכויות התוכן, העיצוב והשימוש במידע שמורות לבעלי האתר.
 3. חל איסור מוחלט להעתיק, לעשות שינויים, לשכפל, למכור ולפרסם תוכן השייך לאתר ללא אישור בכתב ממנהלי האתר.
 4. אזהרה לגולשים: חלק מתכני האתר נכתבים ע"י מיסטיקנים שונים ועל דעתם בלבד. יתכן שמסיבות טכניות או אחרות המידע המפורסם באתר אינו תמיד עדכני, נכון או רלוונטי. אין בתכני האתר לשמש המלצה או הנחיה או הוראה מכל סוג שהיא. כל גולש רשאי לבחור אם לקרוא או להתעלם מתכני האתר. קריאה ו/או פעולה על פי תכני והמלצות האתר הינה על אחריותו הבלעדית של הגולש ולא ניתן יהיה לבוא בטענות למנהל האתר או לכותבי התוכן.
 5. הפרסומות המופיעות באתר הינם על אחריות הבלעדית של המפרסמים. האתר לא יישא בכל אחריות שהיא בגין תוכן הפרסומות ומסריהן.
 6. האתר אינו אחראי על נכונות של מסרים שיווקיים ועל כדאיות המוצרים המופיעים בפרסומות. מנהל האתר אינו אחראי אם נגרם כל נזק ישיר או מקיף לגולשים, עקב מידע לא נכון בהודעות פרסום או המוצרים המוצעים למכירה באמצעות הפרסומות באתר.
 7. הערות הגולשים במופיעות באתר הינן על אחריות הכותבים בלבד ולאתר לא תהיה כל אחריות ישירה או עקיפה על תוכן הנכתב על ידי גולשים ומשתמשים.
 8. מנהלי האתר יעשו את מירב המאמצים לסנן תגובות בלתי הולמות ולהרחיק גולשים או משתמשים המנצלים את האתר לפגיעה אישית ("שיימינג"), השמצה, קללות או כל התנהגות בלתי הולמת על פי שיקול דעת מנהלי האתר.
 9. כל טענה או לתלונה בגין שרות או מוצר שנרכש מפרסומת באתר יופנה אך ורק למפרסם או המשווק ולאתר אין ולא תהיה כל אחריות באשר לטיב המוצר, יעילותו, אחריות, שרות לקוחות או כל דבר אחר הנוגע למוצר. תשלום עבור המוצר יבוצע ישירות לספק או המפרסם.
 10. מנהל האתר משתדל לעשות כל שביכולתו כדי שתוכן האתר ומודעות הפרסום שבו יתאימו לאופי וגיל הגולשים באתר אולם הגלישה באתר והחשיפה לתכניו הינה על אחריות הגולשים בלבד.
 11. למנהל האתר יש זכות לעשות שינוים ו/או להפסיק את פעילות האתר ללא כל הודעה מוקדמת.
 12. תנאי שימוש באתר מחייבים את כל הגולשים והמשתמשים באתר. הגולש אחראי על החלטתו לגלוש באתר. בעת שימוש באתר, המשתמשים/גולשים או גוף המפרסם באתר מתחייבים להסכים ולכבד את כל התנאים המפורטים מעלה באשר לשימוש באתר.